Pseudonim: Ilveran
Imię: Marika
Skąd: Herbatowo
Napisanych prac:
- wiersze: 82
- proza: 25

Średnia ocen: 5.0
Użytkownik uzyskał: 351 komentarzy

Najlepiej oceniane prace:
"Ja niekochany(?)" 27.05.2009
"Wyszeptani głupcy" 25.10.2009
"Scena 1 - mamo, tato" 08.12.2009
"Scena 3, ostatnia -..." 15.12.2009
"Wrzące zimno" 01.04.2010

Inne prace tego autora:
"Palczastymi wargami" 27.08.2011
"Zachód szpilek" 23.03.2010
"Gdybanie" 11.02.2009
"Nadchodząc" 22.12.2009
"Wycieniowane schnięcie" 30.01.2010


Najnowsze wiersze (wszystkie):
"Formalina" - Jodla
"O pięknie" - alexgregor
"(S)trup" - Dagmara Delijewska
"Opaska na oczy" - A.J Lunaitte
"Obecność" - A.J Lunaitte
"Teoria poezji" - czerwiec
"Cichym śledziłam Go lotem..." - Bramini
"Głosy" - WildBeast
"Wewnętrzność" - szon
"Twarze" - klasyk

Można tylko czekać

nad Twoim ramieniem wysoko - wzlatują chore ptaki Alzheimerem tkają gniazda w naszych tęsknych włosach - i zapominają zaraz PO PRZED istnieje w zakamarkach moich piaszczystych ust chodź miły - znów dotykajmy się w świszczącym wietrze na przegubie szkła moje wargi w Twoje palce przecinają noc słowem cichym szemrzą na dobranoc nadchodzi kolejny bezpulsowy dzień * i prześcieradło bezbrzeżnie czyste brązowy okruch za okruchem opada spokojnie w dół        Dedykacja: Radkowi

Płeć: kobieta
Ocena: 6
Liczba komentarzy: 2    
Data dodania: 29.10.2011r.

1     

RattyAdalan Użytkownik wpmt 29 10 2011 (18:50:10)

Użytkownik ocenił pracę na 6

Witaj Ilveran!
Askar napisał wszelkie uwagi, jakie i ja bym Ci udzieliła, zatem nie będę go dublować. Od siebie dodam jedynie, iż Twój erotyk zrobił na mnie wrażenie. Cięzko jest napisać dobre erekcjato, bez używania oklepanych form, ujęć i klimatów. Tobie w większym stopniu to się udało, za co i ja Ci pogratuluje. Twój erotyk jest nie tylko dobrze poprowadzony, ale również ma w sobie plastyczną obrazowość, która działa na wyobraźnię czytelnika. Jest subtelny, namiętny, kobiecy, a zarazem niesie ze sobą spokój. Nie miałam okazji czytać Cię wcześniej, ale ujęłas mnie swoim wierszem, ciepło zrobiło mi sie na sercu, po jego lekturze. Najbardziej podoba mi się fragment tuż po gwiazdce. Jestem zachwycona, a moje czytelnicze gusta zaspokojone, a przyznam jestem dość wymagająca. Cieszę się, że sposród dzisiejszych prac, które nie były świetnej jakości, udało mi się znaleźć prawdziwą perełkę. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam! R.A. :)

Askar Użytkownik wpmt 29 10 2011 (18:05:47)

Użytkownik ocenił pracę na 6

Na początku chciałby szczerze pogratulować bardzo dobrego utworu. Jest jednym z lepszych erotyków jakie czytałem ostatnimi czasy tak więc w związku z tym jestem mile zaskoczony lekturą tym bardziej że jest on moją deską ratunku na morzu "niby"wierszy pełnego lodowych skał zwanych niedociągnięciami, o które co rusz rozbijała się moja biedna łódź. Przejdźmy do rzeczy:

Forma: jako wiersz biały trudno zarzucić utworowi czegokolwiek. Wielkie litery konsekwentnie pisane przy nazwach własny i wszystko układa się zaskakująco dobrze póki nie spostrzegłem dwóch myślników, zaraz potem stwierdzając że dalej nie ma już żadnej interpunkcji. Pozbądź się ich.

Treść chwilami potrafi naprawdę zachwycić, są momenty w których wydaję się iż użyte słowa wpadają do ucha wyszeptane słodko, za chwilę dają upust rozkoszy w nich zamkniętej. Idealnie dobrane cięcia oddają nastrój opisywanej sytuacji. Metafory uderzające w wyobraźnię.

Rady: w trzecim wersie od końca pozbądź się "i" gdyż jest po prostu zbędne. Usuń także wcześniej wymienione myślniki, by zachować styl.

Cóż nic więcej nie powiem, rozpłynę się czekając aż i mi dane będzie przeczytać taki wiersz z dedykacją zawierającą moje imię.

A co się będę hamował 6 ; )

Pozdrawiam Serdecznie i z Uśmiechem!
Askar


Musisz się zalogować aby móc pisać komentarze.

Znak Fabryka Słów Media Rodzina Iskry Purpose Akcent Jaguar W.A.B. Telbit Radwan Piąty Peron WSQN Replika E-tekst Piórem Feniksa Edupedia Audiobook Złote myśli

Statystyki: Wiersze: 9701 | Proza: 2330 | Publicystyka: 721 | Komentarze: 68308 | Użytkownicy: 12452
Online(23): 23 gości i 0 zarejestrowanych: