Pseudonim: Anima
Imię: Panna A.
O sobie: - Jak mnie scharakteryzujesz John? Pomysłowy, dynamiczny, tajemniczy? - Spóźniony.
Napisanych prac:
- wiersze: 188
- proza: 139
- publicystyka: 2

Średnia ocen: 3.9
Użytkownik uzyskał: 713 komentarzy

Najlepiej oceniane prace:
"Wybrana, Filonek - Sny..." 12.06.2010
"Wieczorny testament" 17.07.2010
"Jarzębinowo-gorczycowa gorycz" 18.07.2010
"Zbyt gorący piach" 04.08.2010
"Oblana kwasem" 10.11.2010

Inne prace tego autora:
"Przegrałam" 16.05.2010
"Na przemian" 31.05.2011
"Śmierć na perypetiach" 15.08.2010
"Wyblakła twoja twarz" 04.04.2010
"Motyl na uwięzi" 11.11.2014


Najnowsze wiersze (wszystkie):
"Formalina" - Jodla
"O pięknie" - alexgregor
"(S)trup" - Dagmara Delijewska
"Opaska na oczy" - A.J Lunaitte
"Obecność" - A.J Lunaitte
"Teoria poezji" - czerwiec
"Cichym śledziłam Go lotem..." - Bramini
"Głosy" - WildBeast
"Wewnętrzność" - szon
"Twarze" - klasyk

Festiwal pobudzonych lalek

Gdzie pochowałaś swoje cudawianki - przebieranki szalonych wieczorów zakuwania, odpowiadaj! Spowiedź we włosiennicy, na otwartej ulicy, czy na szczytach moskiewskich wieżowców - dopomaga jak machorkowe papierosy. Przed egzaminami spokój Twój, trzymał się jak chorągiew na banderze, oniemiał widząc otwarte okno, porzucone w sali cichych spojrzeń. Laleczko, w którym kącie ukryłaś rodziców? Może po ciebie przyjdą, skończymy festiwal przerażonych, pobudzonych, zakurzonych stroików, odświeżanych raz do roku - na chochlikowe szczęście.        Dedykacja: Ofiarom egzaminów ;D;D To była cholerna rewia mody galowej pomieszana z udawanym strachem - oto prawdziwy opis egzaminów w mojej szkole. ;)

Płeć: kobieta
Ocena: 4
Liczba komentarzy: 1    
Data dodania: 14.04.2011r.

1     

Vinylandia Redaktor 15 04 2011 (18:21:53)

Użytkownik ocenił pracę na 4

Wydaje mi się jakbyś napisała swój wiersz nieco pod kątem ironicznym. Dedykacją wyjaśniłaś czytelnikowi całą pracę przez co nie musiał się natrudzić z jego interpretacją- wydaje mi się, że dedykacja była zbędna, za bardzo odcyfrowałaś czytelnikowi swoją pracę, przez co nie mógł się nad nią pogłowić ;)

Błędy- chyba ich nie było zaraz sprawdzę... Nie, nie ma (dobrze sądziłam ;p).


Treść.

Cóż piszesz o ludziach przed egzaminem i zaraz po. O ich niby strachu i stresie przed sprawdzianem, które ukazują się (te emocje) tylko raz w roku albo i rzadziej. Opisałaś przede wszystkim osoby z twojej szkoły, więc nie można się wzorować, że wszyscy się tak zachowują ;) Ogółem podejście tych ludzi do egzaminu było lekkie, jakieś bezstresowe, tak jakby pisali co tygodniową kartkówkę z np. biologii a nie egzamin, który poprowadzi ich dalej w przyszłość.
Zakańczasz wiersz dobrą puentą, choć niezbyt wyszukaną. Nie wiem, moim zdaniem trochę zepsułaś końcówkę. Ogółem widzę, że wiersz jest napisany z dystansem i odrobiną szyderstwa kierowany do takich osób.

Cóż mogę jeszcze powiedzieć...
Wiersz jest dobry- jednak czy wspaniały? (Nie sądzę). Nie ma błędów, co działa na plusa. Środki stylistyczne są dobre, nie mam im nic do zarzucenia. Słownictwo również dobre. Emocje jednym słowem wyczuwalne. Jednak pomimo tego wiersz nie zaskakuje czytelnika czymś nowym, dlatego z tego powodu dam cztery.
Pisz dalej. Czytałam niektóre twoje prace i mam niejasne wrażenie, że trochę twoja twórczość zjechała z poziomu- ale może to tylko moje odczucia... W każdym bądź razie życzę owocnej pracy i czekam na więcej twoich wierszy :)
Pozdrawiam ;)


Musisz się zalogować aby móc pisać komentarze.

Znak Fabryka Słów Media Rodzina Iskry Purpose Akcent Jaguar W.A.B. Telbit Radwan Piąty Peron WSQN Replika E-tekst Piórem Feniksa Edupedia Audiobook Złote myśli

Statystyki: Wiersze: 9701 | Proza: 2330 | Publicystyka: 721 | Komentarze: 68306 | Użytkownicy: 12452
Online(54): 54 gości i 0 zarejestrowanych: