Pseudonim: PookyFan
Skąd: Tajna Kryjówka, obecnie Kraków
Napisanych prac:
- wiersze: 5
- proza: 24
- publicystyka: 24

Średnia ocen: 4.5
Użytkownik uzyskał: 243 komentarzy

Najlepiej oceniane prace:
"Agencja szarlatanów" 23.02.2009
"Słaby wiersz o substytucie..." 20.05.2009
"Stereotyp" 20.05.2009
"Nędzna i nieudolna próba..." 05.01.2010
"Dwadzieścia jeden wierszy" 30.06.2012

Inne prace tego autora:
"Słaby wiersz o substytucie..." 20.05.2009
"Dwadzieścia jeden wierszy" 30.06.2012
"Stereotyp" 20.05.2009
"Agencja szarlatanów" 23.02.2009
"Nędzna i nieudolna próba..." 05.01.2010


Najnowsze wiersze (wszystkie):
"Formalina" - Jodla
"O pięknie" - alexgregor
"(S)trup" - Dagmara Delijewska
"Opaska na oczy" - A.J Lunaitte
"Obecność" - A.J Lunaitte
"Teoria poezji" - czerwiec
"Cichym śledziłam Go lotem..." - Bramini
"Głosy" - WildBeast
"Wewnętrzność" - szon
"Twarze" - klasyk

Dwadzieścia jeden wierszy

Dwadzieścia jeden wierszy na akceptację czekało, a kiedy przyszedł jazzu, to ich dwadzieścia zostało. Dwadzieścia tedy wierszy czekało na akceptację. Gdy zalogował się Salem, zostało ich dziewiętnaście. Więc wierszy dziewiętnastka na swoją kolej czekała. A po wizycie Fauna ich osiemnastka została. I osiemnaście wierszy czekało, by ktoś je dodał. I wtedy przyszedł Dawied, i wszystkie zaakceptował! I chociaż w tej historii ciut może brakuje akcji, to nadal jest jej więcej, niż aktywności w redakcji!        Dedykacja: Taka tam satyra na redakcję, inspirowana ilością wierszy w poczekalni (liczba widnieje w tytule nie bez powodu). Dedykuję Nieznanemu Mi Autorowi piosenki o pszczółkach, z której zerżnąłem formę. Nicki redaktorów wybrane randomowo.

Płeć: mężczyzna
Ocena: 0
Liczba komentarzy: 2    
Data dodania: 30.06.2012r.

1     

PookyFan Użytkownik 03 07 2012 (17:35:37)

W takim razie jakbyś mogła w trzeciej strofie zmienić "czekała" na "czekało", a "osiemnaście" na "osiemnastka". Wielkie litery, fakt, niepotrzebnie, proszę, popraw, jeśli możesz. Powinny być tylko tam, gdzie zaczynają się nowe zdania.

Szary sweter Użytkownik wpmt 03 07 2012 (17:31:54)

Witam.

Przede wszystkim pojechałeś się w rytmie w jednej strofce, poszukaj sobie. Co do pozostałych błędów technicznych, bo takowych się kilka znajdzie...:

"Więc wierszy dziewiętnastka
na swoją kolej czekało.
A po wizycie Fauna
Ich osiemnaście zostało."

Jeśli dziewiętnastka, to "ta" dziewiętnastka, a więc "czekała" nie "czekało". Sam rozumiesz, "dwójka chłopców czekała na autobus", nie zaś "dwójka chłopców czekali na autobus", prawda? A jak już zmienimy końcówkę w drugim wersie na literkę "a" to rym nam się psuje, niestety. Ojć.

W trzeciej i czwartej strofce z kolei nie chwytam, skąd Ci się nagle to "Ich" i "Czekało" napisane wielką literą wzięło. Jak już krytykujemy innych, to sami postarajmy się być jak najuważniejsi w tym, co robimy, co?

Generalnie powiem Ci tak - jestem przekonana, że stać Cię na więcej! Opisujesz pracę w naszej kochanej redakcji w sposób monotonny dość, czyli tak, jak ona (Twoim zdaniem/zgodnie z prawdą - niepotrzebne skreślić) rzeczywiście przebiega. Może powinniśmy się zastanowić nad tym, co tu zostało napisane, moi koledzy redaktorzy, i mówię to także do siebie. Puenta mnie rozbawiła i za nią plus. Bo co do reszty to naprawdę jestem zawiedziona, oczekiwałabym czegoś lepszego.

Nie sądzę, żeby ktoś miał się o Twój utwór obrazić, bo chyba wszyscy widzimy jaki jest koń i mamy wystarczająco dystansu do samych siebie. Nic odkrywczego, PookyFanie, nie napisałeś. Ani wybitnego.

Pozwolisz może, że bez oceny.

Pozdrawiam Ciebie i Twoje poczucie humoru. :)


Musisz się zalogować aby móc pisać komentarze.

Znak Fabryka Słów Media Rodzina Iskry Purpose Akcent Jaguar W.A.B. Telbit Radwan Piąty Peron WSQN Replika E-tekst Piórem Feniksa Edupedia Audiobook Złote myśli

Statystyki: Wiersze: 9701 | Proza: 2330 | Publicystyka: 721 | Komentarze: 68306 | Użytkownicy: 12452
Online(63): 63 gości i 0 zarejestrowanych: